Black & Decker FSM1610

• rýchle vybavenie, seiózny prístup

Už som písala jednu recenziu 24.11.15 a vtedy som neodporúčala takýto nákup, lebo parný mop mi po druhom raze prestal tvoriť paru. Posielala som ho vtedy do servisu, prišiel mi z neho asi za 3 dni(vyzerá, že je nový), zatiaľ funguje dobre. Snažím sa byť spravodlivá a preto píšem aj túto druhú recenziu - teraz by som nákup odporučila, lebo to bolo vybavené rýchlo a bez problémov. Podľa mojej skúsenosti - seriózny prístup.

• pohodlné čisteni podlahy

vsetko je ok

Parný mop BLACK & DECKER FSM1610 s AutoSelect technológiou. Zabije 99,9% baktérií bez nutnosti chemikálií. Vstavaný vodný filtračný systém chráni parný mop proti vodnému kameňu pre dlhšiu životnosť. Vyberte si druh podlahovej krytiny a správne množstvo pary sa uvoľní, takže podlaha uschne behom niekoľkých sekúnd. Podložka z mikrovlákna Easy Glide pre maximálny zber nečistôt, trvá vyše 100 umývacích cyklov.

• rýchle vybavenie, seiózny prístup

• pohodlné čisteni podlahy

vsetko je ok

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Výborný pomocník na upratovanie
    • netreba handru a vedro s vodou
    • Horúca para výborne vyčistí akúkoľvek podlahu.
    • Gombík na vypúšťanie pary podľa druhu podlahy
    • neviem o žiadnych

Odporúčam zákazníkom

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Som veľmi spokojná s tovarom. Odporúčam každému!

• pohodlnosť - žiadne žmýkanie handry vo vedre
    • ideálny na čistenie "zažratých" fľakov bez drhnutia
    • dobre ovládateľný
    • podlaha nie je ani príliš mokrá, ani suchá - rýchlo schne
    • možnosť nastavenia typu podlahy
    • rýchle nahriatie a začatie používania
    • podlaha ostáva "kompaktne čistá" - žiadne miesta, kde by ostávali šmuhy, fľaky, vlasy a pod.
    • doslova sterilná vôňa izieb po čistení
    • šetrí desiatky litrov vody a čistiacich prostriedkov. Podlahy po umývaní vyzerajú ešte lepšie, ako keď ich človek drhne klasickým spôsobom.
    • Iba jedna náhradná podložka - ďalšie treba dokúpiť za cca. 12 eur/2 ks
    • trochu vŕzga - ale to sa dalo čakať, keďže je to skoro celé z plastu
    • Ak chce človek dôkladne vyčistiť podlahy v byte, musí podložky vymieňať - rýchlo chytajú všetku špinu
    • tlačí pred sebou prach - nie je to vysávač, tzn. ak je podložka príliš špinavá, tak časť neporiadku už nedrží a tlačí ho pred sebou. Dá sa však veľmi rýchlo nacvičiť spôsob, ako zmetať podlahy bez týchto zbytkov.
    • okraje izieb treba sem-tam dočistiť suchou handričkou, práve kvôli vytláčaniu špiny
    • menšia nádoba na vodu, nevydrží až tak dlho, ale dá sa priebežne dopĺňať pri čistení

Veľmi príjemné prekvapenie. Mal som stresy pri čistení bytu, neustálom behaní s vedrom po izbách, pričom výsledok sa mi nikdy nepáčil. Tento prístroj je však neskutočným pomocníkom ku kvalitnému vyčisteniu podláh, dezinfekcii priestoru a hlavne - je to omnoho rýchlejšie ako štandardné spôsoby čistenia. Psy ani mačky nemám, ani deti, ale viem si veľmi dobre predstaviť, že v domácnostiach s ich prítomnosťou bude tento mop neoceniteľný.

• Jednodúchá manipulovateľnosť, rýchle nahriatie
    • chcelo by to ešte jednu náhradnú podložku

Už dávnejšie som potreboval mop, pretože máme zvieratá a bol problém s čistením kameninovej podlahy a laminátky

• , zakúpené v Shoppie.sk

• pohodlná manipulácia a kvalitný výsledok
    • škoda, že nádobka na vodu nemá otvor na konci, zbytková voda sa kvôli "schodíku" ťažšie vylieva

určite odporúčam