Clatronic DR 3539

Popis produktu Parný mop a čistič DR3539 Doprajte svojej domácnosti ekologické a hygienické čistenie bez použitia chemikálií! Parný čistič DR 3539 od nemeckej značky CLATRONIC...
Garantovaný nákup z Mironetcz.sk

Info v obchode6,99 €1 814 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €78 % • 3 844 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 419 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 499 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,2 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,9 €95 % • 1 028 recenziíĎalšie informácie

5 m
Napájanie
sieťové

• , zakúpené v OKAY.sk

• Rychlo sa zohreje , lahučky , velmi dobre sa s nim pracuje. Vhodný do domacnosti.

Doporučujem ho do domacnosti každej gazdinke.

• mám ho krátko, ale má malú spotrebu vody, je ľahký na ovládanie a manipuláciu
    • krátky prívodný kábel, po uschnutí vidno trochu šmuhy aj keď som pred tým povysávala

• funguje perfekte, je spoľahlivý. Som s ním spokojný
    • nič som nezistil s čím by som nebol spokojný

Je to vydarený výrobok a som s ním zatiaľ spokojný.

Tlak pary
5 m
Napájanie
sieťové

Parný mop a čistič DR3539

Parný čistič DR 3539 od nemeckej značky CLATRONIC je ideálny na čistenie, dezinfekciu, odstraňovanie mastnoty a eliminuje až 99,9% baktérií.

Poradí si s najrôznejšími povrchmi, či už sú to laminátové alebo drevené podlahy, mramor, PVC krytiny či dlažba. Vhodný je tiež na látkové povrchy, ako sú koberce, rohože a vankúše.

S týmto parným mopom bude váš domov nielen dokonale čistý, ale tiež zbavený všetkých nečistôt a baktérií.

• Vlastnosti: parný čistič, čistí, dezinfikuje a odstraňuje špinu pri teplote 100 ° C bez tukových značiek a zvyškov
  • vhodné pre rôzne plochy: napr. lamináty, drevené podlahy, mramor, gumu, bridlicu, keramiku
  • čistí látkové povrchy ako: koberce, rohože a vankúše

je šetrný k životnému prostrediu hygienické čistenie bez použitia chemických látok likviduje baktérie prostredníctvom vysokej parnej sily maximálna dezinfekcia a intenzívne čistenie pripravený na použitie do 30 sekúnd  cca. 300 ml nádrž na vodu, oddeliteľná použitie až 40 minút na plnú nádrž až 15 g pary / min. hliníková teleskopická trubica ľahko odnímateľná rukoväť a tryska protipožiarne poistka elektrický kábel s možnosťou uchytenia na rukoväti

Technické parametre:

• Napájanie: 220 - 240 V, 50 Hz
  • Príkon: 1500 W
  • Dĺžka prívodného kábla: 5 m
  • farba: šedo-oranžová
  • Obsah balenia: 2 × tkanina z mikrovlákna odmerky čistič okien tryska kefa nadstavec na čistenie kobercov

• Veľmi spokojná
    • Príslušenstvo sa nedá niekde kúpiť?
  • , zakúpené v OKAY.sk

Doporučujem ho do domacnosti každej gazdinke.

• mám ho krátko, ale má malú spotrebu vody, je ľahký na ovládanie a manipuláciu

• funguje perfekte, je spoľahlivý. Som s ním spokojný
    • nič som nezistil s čím by som nebol spokojný

Je to vydarený výrobok a som s ním zatiaľ spokojný.

• , zakúpené v OKAY.sk

• dobre sa s tým pracuje
    • nie je to náročne
    • je to ľahké

dobre to vyčistí podlahu
    nepoužíva sa žiaden čistiaci prostriedok len čistá voda
    jednoducho sa mi to páči