Kärcher SV 1902 1.439-310

odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

Som maximálne spokojná ... splnil moje očakávania

• Parny vysavac
    • Sucasne sa da vysavat a umyvat podlahu parou.
    • Cistenie bez chemickych pripravkov.
    • Po vysavani cisty vzduch.
    • Bez sackov do vysavaca, vysava do vody, kde sa spina a prach zachytava.
    • Kratna elektricka snura bez navijania.
    • Vysoka hmotnost vyrobku.
    • Zla manipulacia pri umyvani napr. schodov.
    • Narocne vycistenie pristroja po pouziti.

Spokojnost s vyrobkom.
    Odporucim dalej.
    Hygienicke cistenie.
    Bez chemickych pripravkov.

Výhrevný výkon
1250 W
Typ parného čističa
ručné

prístroj SV 1902 kombinuje multifunkcionalitu s najvyšším komfortom. Ako parný čistič v premium-kvalite spĺňa najvyššie požiadavky: Parné vysávanie, naparovanie, mokré vysávanie, suché vysávanie a žehlenie Technické údaje Výkon ohrevu: 1250 Max. tlak pary (bar): 4 Vodný filter (l): 1,2 Vákuum: 210 Dĺžka kábla (m): 6 Rozmery (d x š x v) (mm): 500 x 330 x 330 Hmotnosť bez príslušenstva (kg): 10,9 Výbava Detská poistka, Bezpečnostný ventil, HEPA 12 filter, , Ručná hubica, bodová hubica, hubica na okná s odsávaním pary, Štrbinová hubica, Hubica na čalúnenie, Odpeňovač \",Foamstop\",, Podlahová hubica s tromi násadami, Bodová hubica na odsávanie pary s predĺžením, Trubice na odsávanie pary (2 x 0,5 m), Hadica na odsávanie pary s rukoväťou, Froté poťahy 1, , Taška na odkladanie príslušenstva

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

Som maximálne spokojná ... splnil moje očakávania

• -výborná sacia sila
    • -možnosť použitia pary - dobre čistí aj starú špinu
    • - ak chcete využiť jeho prednosti, musíte sa s ním "naučiť" robiť a spolupracovať, šetriť parou a používať správne nástroje
    • -po roku odišli tesnenia na parové čistenie v hadici, para išla všade inde, len nie do hadice
    • - po roku a pol sa zlomila hadica, para ide pomimo
    • musel som to "opraviť" páskou inštalačnou
    • - prestalo fungovať vypínanie pary na hlavici hadice
    • - drahé náhradné diely, jedno tesnenie nekúpite len sadu

vzhľadom na cenu som očakával viac, hlavne od kvality súčiastok, ND, navíjanie kábla, skôr by som to neodporúčal

• Parny vysavac
    • Sucasne sa da vysavat a umyvat podlahu parou.
    • Cistenie bez chemickych pripravkov.
    • Po vysavani cisty vzduch.
    • Bez sackov do vysavaca, vysava do vody, kde sa spina a prach zachytava.
    • Kratna elektricka snura bez navijania.
    • Vysoka hmotnost vyrobku.
    • Zla manipulacia pri umyvani napr. schodov.
    • Narocne vycistenie pristroja po pouziti.

Spokojnost s vyrobkom.
    Odporucim dalej.
    Hygienicke cistenie.
    Bez chemickych pripravkov.

• Super použitie
    • krátka elektrická šnúra, slabý návod

kombinácia vysavača a parnej funkcie v jednom, nie je potrebné mať 2 stroje. návod sa dá pozrieť na youtube

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• Veľké ušetrenie času, kedže je možné robiť dva úkony naraz - vysavat a cistit. Široké využitie pristroja, spoľahlivý a výkonný. Vzduch po upratovani ostane krásne cisty.
    • Treba sa s ním naučiť robiť, preštudovať návod, spoznať rôzne nadstavce. Myslím, ze návod je dosť strucny.

Úžasný pomocnik hlavne do veľkých domov. Urcite ušetrí čas a sprijemni upratovanie.

• perfektná sacia sila, možem povedať že prach a špinu vysaje na 99%, a po vysatí nieje cítiť žiaden zápach vo vzduchu, vzduch úplne čistý, čo je úplne super.
    • zanechava fleky na dlažbe a lamináte, neda sa vysavať a parne čistiť v jednom, čo ma mrzí lebo kvoli tomu som si ho kupila. pre mna parné čistenie 0 bodov. sklamanie... za tie peniaze som čakala oveľa viacej...

Zo skúsenosti s produktom by som povedala že je dobrý len na suché vysávanie. pri mokrom som sa sklamala nakoľko zanecháva čmuhy na dlažbe a lamináte a preto to musím nakoniec pretrieť mopom. takže účinok žiaden.

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• zatiaľ spĺňa účel, pre ktorý som si ho kúpil
    • v podstate nič, iba to, že sa s ním treba naučiť pracovať

Je to veľmi dobrý pomocník

• povysávanie a umytie podlahy v jednom kroku. vynikajúci na dome, kde je prevážne dlažba. veľa nástavcov, čím sa zvyšujú možnosti využitia tohto prístroja.
    • Na laminátke robí čmuhy, trochu nešikovný tvar nádoby, nečistota a kamienky v nej ostávajú, takže umytie je pracnejšie. tlačítko na paru, treba držať stále zmačknuté, po dlhšej práci z toho bolí ruka

Odporúčam pre rodiny s deťmi, kde je dôležitá hygiena,
    na generálne upratovanie domácnosti. para i vysávanie sa dá kombinovať podľa potreby. a ten vzduch po upratovaní....proste 100% ná čistota.

• , zakúpené v MADER

• výborný pomocník
    • okná spolu so žaluziami sa umývajú kvalitne a rýchlo a hlavne bez námahy, tiež čalúnený nábytok aj sanita sa čistí výborne,nepoužívate žiadne čistiace prostriedky.
    • na plávajúcej podlahu po umytí zostávajú sem tam čmuhy ale dá sa.

výborný pomocník odporúčam všetkým.