Black & Decker FSM1605

• vypinace bez podsvietenia
    • hruby a kratky kabel
    • treba ho poriadne podopierat, pada na vsetky strany
    • tenka stieracia poduska, dlazka zostava po nom dlhsie mokra

oslovila ma cena a jednoducha obsluha. na rychle poumyvanie dlazby je prakticky. ale poduska nedolieha po celej ploche k dlazke, takze na nej ostanu spinave iba okraje a stred cisty. dokupila som hrubsie podusky, kvalitnejsie a presne pasujuce, s tymi nezostava dlazka mokra. je vhodny skor na tvrde podlahy. ale presla som nim aj husty koberec, stiahol psie chlpy a ozivil farbu.

Výhrevný výkon
Akčný rádius
5 m
Napájanie
sieťové

Parný mop pre mokrý upratovanie podláh horúcou vodnou parou. Bezpečné použitie na všetkých utesnených podlahách. Horúca para likviduje 99,9% baktérií, vírusov, roztočov, mikroorganizmov a choroboplodných zárodkov bez použitia chemických látok. Silný prúd pary zaručuje hĺbkové čistenie. Vďaka veľmi horúce pare schne podlaha priebehu niekoľkých sekúnd. Mop je pripravený na použitie len za 20 sekúnd od zapnutia.

Nízka hmotnosť a jednoduchá manipulácia. Snímateľná a ľahko plniteľná nádoba na vodu. Používa sa bežná voda z vodovodného kohútika. Otočná kĺbová hlava mopu s rozsahom otáčania 180⁰ umožňuje veľmi flexibilné pohyb mopu okolo nábytku a v obmedzených priestoroch. Podlahová podložka mopu z mikrovlákna zaručuje maximálnu čistotu pri upratovaní. Mikrovláknovou podložku je možné prať v automatickej práčke, vydrží viac než 100 pracích cyklov.

• , zakúpené v tipa.sk

• hruby a kratky kabel
    • treba ho poriadne podopierat, pada na vsetky strany
    • tenka stieracia poduska, dlazka zostava po nom dlhsie mokra

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nenapadá ma jediná praktická vec, pre ktorú by sa tento produkt oplatilo kúpiť. Funguje absolútne spoľahlivo, naozaj sa paru podarí vytvoriť v priebehu niekoľkých sekúnd.
    • Ide o skutočne zbytočný nástroj pre domácnosť. Každý, kto si myslí, že tento nástroj uľahčí vytieranie, sa mýli! Nikto by ho nemal používať na parkety! Dokonca sa mi po ňom urobili šmuhy na kamenných doskách. Ak ho predtým dôkladne nevyperiete, mopovací materiál, ktorý sa dá na podlahu pripevniť pomocou suchého zipsu, sa tak zašpiní, že som ho ani nemohla vyprať, aby bol čistý. Môžete ju prať buď ručne, alebo ju dať do práčky, ale nechcel by som prať túto špinavú podrážku s iným oblečením, a práve preto je spustenie práčky trochu luxus. Keby som si tam mal opäť objednať/neobjednať, nekúpil by som si ho. Je škoda, že si výrobky nemôžete najprv vyskúšať, pretože potom by ste si ich nemuseli kupovať a myslieť si: "Toto by som si nekúpil ani za svet.

Týmto nástrojom som si chcel uľahčiť vytieranie.