Bona Spray Mop Motion

Produkt nemá žiadne parametre.

• kvalita a rýchlosť zmývania

• nezanecháva šmuhy
    • podlaha rýchlo schne
    • žiadne negatíva som zatiaľ nezistila

odporúčam,skvelý pomocník

Produkt nemá žiadne parametre.

Bona Spray Mop Motion - Sila sonického pohybu

Bona Spray Mop Motion na podlahy je čistiaci set na drevené, laminátové aj na korkové podlahy.

Pomocou Bona Spray Mopu na podlahy môžete veľmi jednoducho udržiavať Vaše podlahy krásne a bezpečné.

Bona Spray Mop Motion s vibračnou technológiou ponúka efektívne čistenie všetkých typov podláh. Stačí len nastriekať čistič na podlahu, stlačiť tlačidlo a jednoducho zotrieť.

Spray Mop Motion využíva sonický pohyb (rovnaké vibrácie ako pri čistení zubov zubnou kefkou) k odstráneniu zaschnutých škvŕn na podlahe pomocou vibrácií.

Pri čistení podlahy stačí šliapnuť na tlačidlo umiestený naspodku mopu a hlava mopu začne jemne vibrovať. Mop funguje na 4 AA baterky, ktoré sú súčasťou balenia.

BONA Spray Mop motion obsahuje:

BONA čistič na parkety 1 liter (znovu naplniteľná náplň)

BONA Spray mop motion s otočnou hlavicou

BONA Čistiaci pad z mikrovlákien, ktorý spoľahlivo absorbuje prach a nečistoty.

BONA spray mop na podlahy je:

Rýchly a ľahký

Bezpečný na drevo, laminátové aj na korkové podlahy

Nezanecháva nepríjemné a mdlé stopy

Odolný, ergonomický tvar

• výdrž náplne (odporúčam kúpiť v akcii spolu s 4L náplňou)
    • rýchlosť umývania
    • rozprašovač funguje aj po 5-tich rokoch
    • podlaha je veľmi rýchlo suchá
    • suchý zips na utierke funguje aj po viacnásobnom opraní v práčke
    • po 5 rokoch (nepoužívame ho denno denne) sa zlomil čap medzi hlavicou a rúčkou ale dá sa to opraviť prevŕtaním a čap nahradíte skrutkou

perfektný pomocník síce trochu vyšsia cena ale funguje stále a náplň 4L vydržala pomerne dlho, jednoduché ovládanie vhodné aj pre mužov :-)

• kvalita a rýchlosť zmývania

• nezanecháva šmuhy
    • podlaha rýchlo schne
    • žiadne negatíva som zatiaľ nezistila

odporúčam,skvelý pomocník

• super, rýchla práca - veľké priestory za chvíľu čisté - parkety krásne - všetko bez námahy
    • - snáď cena ..

Nenávidela som svoje parkety v celom dome - pre čistenie - aj keď sú krásne - hlavne po dnešku sa mi páčia ešte viac - dnes som totiž použila svoj nový mop po prvý raz - úžanééééé... ...génius, kto ho vymyslel

• Praktické použitite bez vedra
    • Šetrenie času
    • Mop je trošku ťažší než klasické mopy
    • Vyššia cena

S mopom Bona som nadmieru spokojná. Nerada upratujem a tento mop mi dooosť uľahčil život, čo sa týka upratovania. Môžem len odporučiť.

• Nepotrebuje ziadne baterie, ziadny kabel. Vzdy pripraveny. ☺
  • , zakúpené v verodesign.sk

• Super sa mi s ním pracuje,urýchli to prácu jednoznacne

S nákupom som spokojná,určite bonu odporucam

• Vsetko tip top
    • nic

najjednoduchsie umyvanie parkiet, nakolko mame psa, umyvame aj 2x denne, bez smuh, za 15min umyty cely byt, urcite najlepsi mop