Hoover SSNH 1000

ručné
Vel'kosť nádržky
0.4 l

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• som spokojná s parným čističom pri umývaní okna, čistení mikrovlnnej rúry, obkladačiek
    • s parným čističom som menej spokojná pri čistení čalúnenia a špár na dlažbe
    • para vydrží len chvíľu, treba čakať kým zohreje vodu na potrebnú teplotu a sledovať, kedy bude svietiť zelené svetielko, aby sa dalo pokračovať v čistení

Parný čistič Hoover sa mi osvedčil pri umývaní okna, čistení obkladačiek, vodovodnej batérie a mikrovlnnej rúry. Menej spokojná som bola pri čistení čalúnenia a špár na dlažbe.

• Kvalitný výrobok za prijateľnú cenu
    • Bohaté príslušenstvo
  • , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• Dobrý pomocník pri upratovaní, výborne vyčistil sporák, škáry v kúpelni a ťažšie dostupné miesta
    • rýchle opotrebenie okrúhlek kefky, mohli by pridať hneď ďalšiu do balenia

Príslušenstvo

Textilné návlek (1ks) odmerka kónická hubica škrabka kefová zahnutá hubica

Okrúhla medená kefka

Malá okrúhla kefka

Stierka na okno + príslušenstvo pre čalúnenie hadica

Logistické dáta

• Bohaté príslušenstvo

• rýchle opotrebenie okrúhlek kefky, mohli by pridať hneď ďalšiu do balenia

pomôže pri upratovaní

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

Parný čistič mám odskúšaný v kuchyni a kúpeľni. Moje zhrnutie by bolo: je to čistič, zázraky nerobí.
    Kde obzvlášť pomáha sú špáry, hlavne na sporáku mi to zo špár krásne vyfúkalo špinu, ktorá sa ináč nedala dostať von. Z mastnotou má väčší problém, ide to ale v kombinácií s použitím ďalších prípravkov. Ja som išla s čističom aj priamo na chémiu a nič sa nestalo ani umývanej ploche, ani čističu, ani mne. V kúpeľni tak isto pomáha so špárami a celkom dobre sa mi s ním čistili aj kachličky, ale na vodný kameň to chce opäť kombináciu s chémiou a rušným čistením. Ono ak je nejaká špina zažratá niekde roky ťažko očakávať, že parný čistič príde a urobí zázrak, ale pomocník je to dobrý. Som spokojná.

• silný tlak pary
    • relatívne ľahký
    • na začiatku viac vody
    • kontrolka pri ďalších nahrievaniach nesvietila

Výrobok som si vybrala na základe parametrov a ceny. K samotnému čisteniu nemám výhrady, splnil to, čo od paného čističa čakáte. nevadila mi ani váha, keď som ho používala v jednej ruke. Bohužiaľ som produkt musela vrátiť, nakoľko sa nadstavec/stierka na okná stále uvoľňoval. Pri ďalších náplniach/cykle nefungovala svetelná kontrolka nahrievania. občas tieklo viac vody. Neviem, si predstaviť čistiť s ním každý týždeň, ale z času na čas áno. Ak by boli odstránené tieto negatíva, určite by som produkt odporučila na 100%.

• , zakúpené v KupToTu.cz

• rýchle zohriatie vody
    • dobrý tlak
    • zatiaľ som vyskúšal čistiť okná a som spokojný

rýchle a kvalitné dodanie tovaru
    dobrá komunikácia
    zatiaľ som skúšal čistiť okná a som spokojný

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• dobrý tlak

dá sa

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Rýchlo je pripravený na použitie.
    • Často zohrieva vodu, predtým som mala taký, ktorý vydržal vždy dlhšie.

Plní moje predstavy o parnom čističi.

• Rozmery
    • Mala kapacita nadrze
    • Trochu tazky a neobratny (tu je moznost pripojit hadicu)

Dobre vycisti
    - spary v kachlickach / zanesene silikonove sparovanie
    - sporak - mastnotu aj taku niekolkorocnu, ktora nesla nicim odstranit
    - tazko dostupne miesta, kde je potrebny tlak a horuca voda (okenne ramy)

Celkom dobre vycisti
    - topanky - tu je to 50/50 na niektorych biela podrazka isla vycistit celkom slusne, na niektorych vobec, zvrsky isli vycistit v pohode

Nevhodne na
    - cistenie okien (mala kapacita nadrze, cistenie by trvalo ukrutne dlho)
    - cokolvek, kde je potrebne vela pary
    - neodporucam cistit pocitacove mysi, alebo konzolove ovladace, teda pokial neoblubujete rozoberat a skladat veci :)

Zhrnutie - nie je to zly cistic, ale kapacita nadrze a doba za ktoru sa naakumuluje dalsia para dost obmedzuju jeho pouzitie

• , zakúpené v HEJ.sk

prvé odskúšanie dobré, snáď budem spokojný aj o pár mesiacov...