Najnovšie recenzie zo sekcie Parné čističe

ROWENTA RY 8561 WH

Overený zákazník 4home.sk Maťa

Pridané: 16. apríla 2024

Este neodskusane

Pridané: 3. apríla 2024

(naposledy upravené 3. apríla 2024)

Zakúpený v lidl.sk

• Nevyhodou je uvedenie mopu do prevadzky, mohol by tam byt vypinač na zapnutie alebo vypnutie (ak ho chcem vypnut tak sa musi buď vytiahnut zo zasuvky alebo otocit kolečkom pary na nulu - to je nepohodlne

S mopom som spokojna

Vileda Steam Plus XXL 3.0

Overený zákazník StavbaEU.sk Jana

Pridané: 3. marca 2024

Zakúpený v StavbaEU.sk

Rychle sa nahreje,pekne umyje,a dobre sa dopusta voda.

Pridané: 20. februára 2024

• funguje ako má

Tento produkt môžem len odporučiť. Krásne vyčistil všetky povrchy v rôznych izbách, či už išlo o dlažbu, koberce, okná, zrkadlá, linku, skrine....išlo o moju prvú skúsenosť s takým produktom a neľutujem. Rozhodla som sa pre tento typ na základe recenzií, ktoré boli kladné a taktiež značku lidl považujem za kvalitnú. Určite to bola dobrá kúpa. Hodí sa do domácnosti pre každú príležitosť. Milo ma prekvapil, nečakala som že bude tak dobre fungovať.

Polti Vaporetto Smart 30

Hoover HPS700 011

Hoover HPS700 011

Anonym Anonym

Pridané: 3. februára 2024

• Veľký počet funkcií - hlavné sú vysávanie, mopovanie a vysávanie s mopovaním tvrdých podláh aj kobercov
  • Vedľajšie - ručný parný čistič umožňuje čistenie drezov, pracovných dosiek alebo varných dosiek, batérií, silne znečistenie podlahy
  • Ručný vysávač s flexibilnou hadicou a šikovne riešenými nástavcami na rôzne predmety
  • Výkonný vysávač
  • Rýchla tvorba pary
  • Veľa dobre riešeného príslušenstva

Vysávač 3v1 (resp. podľa mňa 5v1) som si vybral kvôli širokému spektru funkcií a dobrej ceny v porovnaní s inými produktami (ktorých je veľmi málo)
Všetky funkcie som odskúšal a fungujú podľa popisu a zatiaľ spĺňajú moje očakávania, dokonca niektoré ich aj prevyšujú (napr. doplnkové ručné vysávanie a ručný parný čistič)
"Fyzické" prevedenie vyzerá masívne a kvalitne a snáď vydrží aj dlhodobé používanie.
Hodí sa na takmer kompletné čistenie bytu (dokonca aj okná pomerne rýchlo a kvalitne umýva - s malým dokončením utierkou).
Jednoznačne zatiaľ dobrá funkcionalita a kvalita za primeranú cenu

Kärcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0

Overený zákazník MALL.SK Ivet

Pridané: 18. januára 2024

Zakúpený v MALL.SK

• Splnil očakávania
  • Neúplný návod na použitie v našom jazyku

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 16. januára 2024

• výkon
  • funkcie
  • údržba
  • ovládanie
  • design
  • nástavec pre väčšiu plochu nie je v príslušenstve

S prenosným čističom kobercov a čalúnenia BISSELL SpotClean Hydrosteam Pro som spokojný. Veľmi príjemne ma prekvapilo, ako dobre vysávač saje a čistí. Ovládanie je jednoduché. Nádoby na čistú a špinavú vodu sú dostatočne veľké na bežné používanie v domácnosti. Jeho celková veľkosť a hmotnosť je vyhovujúca. Výhodou je samočistenie a najmä použitie na viacerých povrchoch. Celkový dizajn vyzerá pekne. Z príslušenstva, ktoré je dostatočné, by som ocenil širší nadstavec na väčšiu plochu. Tento čistič by som odporučil.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

• Super rozmery
  • voči veľkosti má ťah
  • jednoduché ovládanie
  • ideálne riešenie pre domácnosť s domácimi miláčikmi
  • je hlučnejší

Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N je skvelou kombináciou praktickosti a účinnosti pre každú domácnosť. Vysávač s dostatočným sacím výkonom účinne odstraňuje nečistoty z rôznych povrchov, zatiaľ čo parný odstraňovač škvŕn ľahko rozpustí aj tie najtvrdohlavejšie škvrny na kobercoch a nábytku. Bez použitia agresívnych chemikálií predstavuje šetrnú alternatívu a moderný ergonomický dizajn spolu s jednoduchým ovládaním robia z tohto prístroja účinného pomocníka pri upratovaní domácnosti. Jeho rozmanité možnosti a funkcie zabezpečujú úsporu času pri zachovaní spoľahlivosti. Vrelo ho odporúčam každému, kto hľadá výkonný a viacúčelový nástroj na upratovanie svojej domácnosti.

Concept CP2000

Concept CP2000

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Pridané: 11. januára 2024

(naposledy upravené 12. januára 2024)

• Super
Ariete Steam Mop Foldable 10in1 4175

Ariete Steam Mop Foldable 10in1 4175

Overený zákazník Ariete Overený zákazník

Pridané: 11. januára 2024

(naposledy upravené 11. januára 2024)

Zakúpený v Ariete

• skládacia rukoväť
  • bohaté príslušenstvo
  • podlaha je skutočne hneď suchá, nemusím čakať
  • ideálne i na gauč a matrace
  • v dome je úplne iný vzduch
  • 20 min vydrží na jednu nádrž, úplne super a maximálne postačuje

zatiaľ nič

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 9. januára 2024

Zakúpený v Testuj.to

• kompaktnosť - malý, ľahký, mobilný
  • intuitívny , ihneď pripravený na použitie
  • priezor a nádoba na špinavú vodu
  • bez potreby použitia chemikálií
  • nenahradí klasický vysávač
  • vysoká spotreba čistiaceho prostriedku (ale môže sa používať aj bez)
  • nemá samonavíjanie
  • pre menšie plochy

Na pohľad pekný vysávač, takmer dizajnový kúsok. Veľký (sacia) sila v malom tele, navyše na kolieskach, ktoré nepotrebovali žiadnu veľkú montáž. Obsluhuje sa jednoducho a je hneď pripravený. Mňa osobne najviac baví priehľadné okienko na nadstavci a oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu - človek vidí, akých nečistôt sa zbavuje (guilty pleasure) a aká bola účinnosť čistenia. Navyše sa nádoby dajú ľahko opláchnuť. Hlučný je podľa mňa tak štandardne. Voda sa spotrebuje rýchlo, je vhodný skôr na menšie plochy a bodové čistenie. Škoda, že mu chýba samonavíjanie kábelu a dlhá trubica, aby nahradil jeden domáci vysávač.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 7. januára 2024

• Design
  • Jednoduché čistenie
  • Pomerne ľahký do ruky
  • Filtrácia nečistôt
  • nie je veľmi univerzálny
  • malé nástavce
  • nie je vhodný na väčšie plochy

Dlho som rozmýšľala, ako tento vysávač ohodnotiť. Oceňujem relatívnu ľahkosť prístroja, stačí naliať vodu a páči sa mi, ako sa špinavá voda automaticky odfiltruje do druhej nádoby a ľahko sa čistí. Očakávala som však, že vysávač ľahšie nahradí klasický vysávač na vysávanie väčších plôch, dodávané nadstavce sú príliš malé. Taktiež elektrický kábel by mohol byť dlhší, to isté aj hadica, človek sa pri tom musí dosť ohýbať. Vysávač som vyskúšala na silne znečistenom aute a fungoval dobre na povrchy a čalúnenie v aute, auto prešlo. Skúšala som s ním odstrániť aj škvrny na koberci a bohužiaľ vysávač si s tým neporadil dobre a očakávala som, že para koberce viac oživí.

Overený zákazník Testuj.to Patrik

Pridané: 7. januára 2024

• jednoducha inštalácia
  • intuitívne nastavenie
  • ľahká manipulácia
  • mierne ťažký
  • málo nástavcov

Vysávač Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N od Bissell má jednoduché balenie, a skoro nulovú inštaláciu. Stačí naplniť vodou a čistiacim prostriedkom. Vybrať si daný typ koncovky, podla toho čo idete čistiť a môžte ísť na to. Nastavenie je veľmi intuitívne, vyberiete si paru, vodu alebo mix a po 30sekundách sa môžte vrhnúť do práce. Balenie obsahuje aj manual v češtine, ale nebol vôbec potrebný. Pridávam fotky očisteného gauča, Pred a Po čistení. Tak isto video ako presne parby vysávač funguje.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25