Najnovšie recenzie zo sekcie Parné čističe

Overený zákazník Testuj.to Dávid

Pridané: 6. januára 2024

• Malé kompaktné rozmery
  • Kolieska zlepšujú mobilitu
  • Parná funkcia je super
  • Jednoduchá obsluha
  • Pomerne hlučný
  • Ergonómetria parného nástavca

Môj prvý dojem z parného čističa SPOTCLEAN HYDROSTEAM™ PRO 3700N je pozitívny. Tento malý a ľahký prenosný čistič je ideálny na domáce jednoduché čistenie čalúnenia pohovky a menších kobercov. Jeho výhodou je možnosť použitia rôznych nástavcov,ľahká mobilita vďaka kolieskam. Prístroj je hlučnejší.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 5. januára 2024

• malá váha
  • účinnosť
  • veľká hlučnosť
  • nedostatočný manuál
  • robustný elektrický kábel

Vďaka testovaniu, ktoré som mala možnosť vyskúšať Bissell 3700N SpotClean HydroSteam Pro, sama som nemala v pláne kúpiť si podobné zariadenie. Používam ho len krátko, ale môžem povedať, že čistí tak, ako deklaruje v popise. Vďaka kolieskam je celkom ľahko ovládateľný, hmotnosť tiež nie je veľká. Vadí mi len jeho vysoká hlučnosť, vzhľadom na cenu by som očakávala lepšie riešený elektrický kábel - je príliš robustný a celkom zavadzá. Chýba lepší a zrozumiteľnejší manuál. Uvítala by som aj predlžovací nadstavec na saciu hadicu.

Overený zákazník Testuj.to Pavol

Pridané: 5. januára 2024

• Účinnosť čistenia
  • Jednoduché ovládanie
  • Úspora času
  • Malá kapacita nádrže na vodu
  • Trochu hlučnejší

Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N skvele kombinuje praktickosť a efektivitu, takže je užitočným doplnkom každej domácnosti.

Začnime vysávačom - jeho sací výkon je dostatočný na to, aby mal schopnosť účinne odstrániť nečistoty a prach z rôznych typov povrchov. Zvláda koberce aj tvrdé podlahy a zanecháva priestor krásne čistý.

Čo sa týka parného odstraňovača škvŕn, para efektívne rozpúšťa a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, napríklad na kobercoch alebo čalúnenom nábytku. Navyše je skvelé, že tento prístroj pracuje bez použitia agresívnych chemikálii.

Celkovo je dizajn tohto viacúčelového zariadenia moderný a ergonomický a jeho ovládanie je jednoduché a intuitívne. Funkcie a možnosti, ktoré ponúka, z neho robia nástroj na efektívne čistenie domácnosti s nemalou úsporou času.

Tento výrobok môžem bez obáv odporučiť každému, kto pre svoju domácnosť hľadá spoľahlivý viacúčelový vysávač a parný odstraňovač škvŕn.

Overený zákazník Testuj.to Juraj

Pridané: 4. januára 2024

• kompaktné prevedenie
  • účinné čistenie pomocou pary
  • iba obrazový návod
  • upchatie hadice vlasmi a následné zložité čistenie pomocou náradia

Čistič Bissell 3700N SpotClean som vyskúšal na čistenie čalúnených stoličiek a sedačky. Skúšal som čistiť aj koberec. Oceňujem kompaktný dizajn a rýchlu prípravu k prevádzke. S výsledným čistením stoličiek a pohovky som spokojný. Vďaka použitiu pary bola pohovka po chvíli suchá. Na čistenie kobercov sa podľa môjho názoru nehodí. Hoci som koberec predtým povysávala bežným vysávačom, došlo v priebehu krátkej doby k upchatiu hadice na vstupe vysávača vlasmi a chlpmi - sací výkon klesol na nulu. Bola nutná demontáž hadice pomocou šrobováka.

Overený zákazník Testuj.to Klára

Pridané: 4. januára 2024

• Jednoduchá manipulácia
  • Výkon, sila
  • Kombinácia Postrek+para+vysávanie
  • Hmotnosť a veľkosť prístroja
  • Väčšia hlučnosť
  • Menšia nádržka na vodu
  • Nástavec aj na rohy (špáry)

Prenosný čistič kobercov a čalúnenia BISSELL® SpotClean® Hydrosteam™ Pro je skvelý pomocník v našej domácnosti. Ľahko s ním vyčistíte rôzne povrchy, napríklad vyčistíte dlaždice a ich škáry. Prídavné kolieska a hmotnosť sú veľkým plusom. Kábel je tiež tak akurát dlhý.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 3. januára 2024

• jednoduchá manipulácia
  • výkon
  • skladný
  • malá nádoba na vodu

Najprv som sa zľakla, aký je malý, ale svojím výkonom prekonal moje očakávania. Zariadenie je ľahké, skvele sa s ním manipuluje. A to najmä vďaka kolieskam. Sedací vak by som ručne drhla hodiny, s vysávačom to bola neuveriteľná úspora času. Práca s vysávačom je ľahká a jednoduchá. Upratovanie je dôkladné. Pri väčších čistiacich plochách by som uvítala väčšiu nádobu na vodu, človek musí častejšie dopĺňať vodu a vylievať špinavú vodu.
Šikovný pomocník pri upratovaní. Úplne odporúčam!

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 2. januára 2024

• veľkosť prístroja
  • prípravok súčasťou
  • jednoduché čistenie nádob
  • rýchle nahriatie
  • malá teplota pary

Vysávač Bissell prekvapil malou veľkosťou, takže pri skladovaní zaberá málo miesta. Zaobstarala som si ho na čistenie škvŕn na koberci. Niektoré škvrny sa dali odstrániť hneď pri prvom použití. Na iné škvrny bolo potrebné prístroj použiť viackrát. Vďaka techlológii oddelených nádob bolo prekvapujúce, ako veľmi je voda v stroji špinavá.

Overený zákazník Testuj.to Natália

Pridané: 2. januára 2024

• Funkčnosť
  • Malý, skladný
  • Priehľadné nádoby
  • Škoda, že sa s ním nedá iba vysávať

Mala som to šťastie, že som pod stromček dostala vysávač Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N. Sme 4členná rodina, máme dve malé deti, dve mačky a dvoch psov, takže naša pohovka, koberec je vždy plný chlpov, omrviniek a škvŕn s týmto vysávačom sa nám podarilo odstrániť aj dlho zaschnuté škvrny z bieleho koberca. Vysávač je ľahký skladný a dobre sa s ním manipuluje.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Skvelý čistiaci prostriedok
  • Jednoduchá manipulácia
  • Spoľahlivosť
  • Na špáry je dokonalý
  • Krásne vyčistí aj zaschnuté škvrny na sedačke

Úžasný produkt, ktorý naozaj vyčistí aj odolné škvrny.So strojom sa ľahko manipuluje a je veľmi ľahký a prenosný.Krásne vyčistí špinavé škáry na podlahe, ale naozaj vyčistí aj škvrny na pohovke.Pre mňa jeden z najlepších produktov, ktoré som dostala do rúk.

Ariete Xvapor Deluxe 4146

Ariete Xvapor Deluxe 4146

Overený zákazník Alza.sk jaro

Pridané: 24. decembra 2023

(naposledy upravené 24. decembra 2023)

• spĺňa účel
Ariete Steam Mop Foldable 10in1 4175

Ariete Steam Mop Foldable 10in1 4175

Overený zákazník Alza.sk Martina Petrányi

Pridané: 23. decembra 2023

(naposledy upravené 23. decembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Kúpila som parný mop ako už rozbaleny produkt. Co by mi nevadilo, akurát že prišiel poškodený, teda je odlomeny držiak na kábel. Na funkčnosti to síce neuberá, každopádne nie len otvorený, ale aj poškodená časť. Inak vyzerá celkom kvalitne, ešte som neodkusala všetko. Vlastne iba umyvanie podlahy zatiaľ. Asi ho nebudem využívať až toľko ako som myslela...

ETA Aquasim PRO 1265 90000

ETA Aquasim PRO 1265 90000

Overený zákazník Alza.sk Diana

Pridané: 18. decembra 2023

• Super cena, skvely vykon

Moj prvy parny cistic a musim povedat, ze v byte odviedol skvelu pracu! V sprchovom kute, pri vianocnom umyvani okien, poradil si aj s rurou. V pripade kombinacie s cistiacim prostriedkom (pozor, nie dnu do pristroja ale na cisteny povrch) ma s lahkostou a bez dlheho skrabania/drhnutia zbavil aj zaschnuteho lepidla po lepenych podlahovych listach. Super vyrobok, mamine som zakupila aj na Vianoce!

Kärcher SC 4 EasyFix 1.512-450.0

Kärcher SC 4 EasyFix 1.512-450.0

Overený zákazník DOMOSS Overený zákazník

Pridané: 10. decembra 2023

Zakúpený v DOMOSS

Podobný som už mal, bol som spokojný.

Overený zákazník lidl.sk Maroš S

Pridané: 10. decembra 2023

Zatiaľ v pohode.

Kärcher SC 5 EasyFix 1.512-530.0

Kärcher SC 5 EasyFix 1.512-530.0

Overený zákazník StavbaEU.sk Rado Chudada

Pridané: 5. decembra 2023

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Výkonný stroj na domáce použitie. Výbore čistí podlahové špáry v dlažbe.
  • Výborne čistí keramiku vo wc

Kupoval som s neistotou ale prva praca so strojom ma presvedcila ze to bola spravna kupa. Velmi dobrý nástroj na cistenie podlahových špár v dlažbe.

Overený zákazník lidl.sk Žofia

Pridané: 30. novembra 2023

• Najlepšie čist
  • Včas doručené
  • Ľahko sa používa a čistí povrchy
  • Musí byť stále pod prúdom
TESLA SteamPower FX30

TESLA SteamPower FX30

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 28. novembra 2023

(naposledy upravené 28. novembra 2023)

Zakúpený v OKAY.sk

• Parný mop nefungoval, ani po 5 minutách nevypúšťal paru. Produkt vrátený predajcovi

SILVERCREST SDR 1050 D1

Overený zákazník lidl.sk abdallah mahmoud

Pridané: 27. novembra 2023

Rowenta RY 6597 WH

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 18. novembra 2023

• Ziadna
  • Velmi slaby vykon. Spinu to len rozmaze po podlahe. Kedze v tom nie je ziaden cistiaci prostriedok. Podlaha po umyti smrdi.
  • Dlhy kabel, pri umyvani zavadzia
  • Dost tazky
  • Co sa cistenia tyka nevidim ziaden rozdiel medzi obycajnym mopom a parnym mopom. Vobec to nestoji za tie peniaze. Cakala som ze podlaha bude vdaka pare krasne cista, ale nevytrie to ani slabu spinu

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25