Najnovšie recenzie zo sekcie Parné čističe

Ariete Steam Mop Foldable 10in1 4175

Ariete Steam Mop Foldable 10in1 4175

• fakt je to stroj 10v1
  • mop na podlahy a zároveň po vybratí tej malej časti s tým možete umývať okná, sprcháč, dres, mastnotu na rúre a x ďalších vecí
  • za mňa pomer cena výkon super
  • zatiaľ som nič nenašla

Ariete Xvapor Comfort 4145

Ariete Xvapor Comfort 4145

Pridané: 5. októbra 2023

• malý kompaktný stroj na všetko
  • vyčistíla som tým zaschnutú mastnotu na grile a rúre
  • inak vodný kameň okolo kohútika, alebo v špárach odstaní bez problému

Ariete Vapori Jet 4137

Ariete Vapori Jet 4137

Pridané: 5. októbra 2023

• ideálne fakt na všetko
  • používam na okná, sedačku, dres, rúru, gril, matrace, naparujem si i oblečenie
  • zatiaľ nič

Ariete Steam Mop 4163/02

Ariete Steam Mop 4163/02

Pridané: 5. októbra 2023

• po používaní parného mopu je doma i lepší vzduch
  • vyčistí zaschnutú špinu, používam jak na drevené podlahy tak i na dlažbu

Siguro ST-D400W

TESLA SteamPower FX30

Overený zákazník Alza.sk Dušan, Smolenice

Pridané: 25. septembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Lacný, ľahký, jednoduchá obsluha, slušný výsledok práce
  • Mám z neho pocit lacnej čínskej hračky, uloženie jednotlivých častí nie je jednoznačné

Tak som vyskúšal ten parný mop a tu sú moje skúsenosti: Najprv som v celom 1i byte ozaj dôkladne povysával podlahu. Mám plávajúcu plastovú podlahu sivej farby s tmavším sivým vzorom, v kúpeľni dlažba. Potom som naplnil nádržku mopu pomocou priloženej odmerky vodou z vodovodu. Saponát som na tento prvý raz vynechal. Nabudúce skúsim. Mop som zapol, po cca 20 sekundách sa začalo z mopu ozývať také divné rapkanie, jeho frekvencia sa menila ovládacím kolieskom množstva pary. Hneď mi bolo jasné, že to je čerpadlo, ktoré buď nemá vodu, alebo tlačí do zavretého otvoru, lebo nevychádzala z mopu ani žiadna para. Za jazdy som teda otvoril viečko na vodu a ústami silno fúkol do nádržky s vodou. Rapkanie ustalo a začala vychádzať para. Ale iba na cca 5 sekúnd, potom znova iba rapkanie. Mudroval som nad tým a jediné riešenie som videl v lepšom uložení telesa mopu v celom držiaku. Tak som silno zatlačil to teleso v spodnej časti, niečo troška cvaklo a čuduj sa svete – mop začal fungovať. Ale už som bol aj tak z neho dosť znechutený... Začal som teda mopovať v kuchyni, prešiel do kúpeľne s dlažbou, odtiaľ predsieň a nakoniec izba. Na mop som tlačil ozaj iba mierne, zdá sa mi dosť krehký - jednoducho som sa bál silnejšie pritlačiť. Už na prvý pohľad bolo vidieť, že si para ľahko poradí so zaschnutými špinkami a rôznymi fľakmi, zväčša ušliapané omrvinky či už z oplatok zo zmrzliny alebo rôznych keksíkov, neviem, čo všetko tam vnukom popadalo :-) Vlhká podlaha uschla do cca 5-10 sekúnd, žiadne parné oblaky, jednoducho to išlo tak, ako som očakával. Ale tam, kde som podlahu mopom iba zľahka raz prešiel, zostali vidieť proti svetlu síce nenápadné, ale predsa len šmuhy. Treba zrejme viackrát prejsť tie isté miesta. Tam, kde som si dal záležať, zostala podlaha síce bez šmúh, ale dosť matná. Naopak: v kúpeľni sa dlažba ostala krásne lesknúť.Takže na vytvorenie lesku na tej plastovej podlahe zrejme bude treba použiť nejaký prípravok, na ktorý má tento mop samostatnú nádržku. Po skončení som mop vypínačom vypol, vylial vodu z nádržky (na tých cca 28m2 som minul asi štvrtinku vody z nádržky) a mop oprel tak, aby tá mopová látka mohla vyschnúť. Nie je najčistejšia, ale nie je ani tak zašpinená, aby som ju bol nútený hneď oprať. Nabudúce. Takže celkové hodnotenie: za tie peniaze nič viac zrejme nie je možné očakávať. Pokiaľ by ten začiatok nebol taký odstrašujúci, povedal by som, že úplne naplnil moje predpoklady a očakávania. Myslím, že práca s ním je (okrem nalievania vody) rovnocenná a rýchla, presne tak, ako práca s tyčovým vysávačom, mop je aj približne rovnako ťažký ako ten tyčový vysávač, je to jednoducho pohodovka robota. Nabudúce vyskúšam aj prácu s ručnou časťou a kefkami, rovnako ako mopovanie podlahy so saponátom. Moju spokojnosť by som vyjadril číslom 8 z 10, ale tomu, čo očakáva absolútne bezproblémový parný mop, alebo má pri skladaní častí "nervy", ho veľmi neodporúčam.

Leifheit 11913

Leifheit 11913

Overený zákazník leifheit-shop.sk Viki

Pridané: 18. septembra 2023

Zakúpený v leifheit-shop.sk

S produktom som veľmi spokojna,odporúčam.

Overený zákazník lidl.sk Katarina

Pridané: 11. septembra 2023

Zakúpený v lidl.sk

Za tú cenu ok, špáry v kupelni celkom nevyčistil, ale niečo zišlo určite...

Sencor SSC 3001YL

• Pomer cena - kvalita.

Overený zákazník lidl.sk Alexandra

Pridané: 24. augusta 2023

Zakúpený v lidl.sk

Moc som tomu nechcela veriť, ale naozaj perfektne vyčistí kachličky v kúpeľni a hlavne v kuchyni- od mastnoty. Po vyčistení sú ako nové .
Čistenie je jednoduché a bez chémie .
Tento produkt vrelo doporučujem!

LEIFHEIT 11924

LEIFHEIT 11924

Overený zákazník leifheit-shop.sk Katarína

Pridané: 12. augusta 2023

Zakúpený v leifheit-shop.sk

• Rýchlo pripravený k použitiu
  • Dlhá šnúra
  • Určite lepšie ako klasický mop
  • Nevidím žiadnu chybu
  • Kvalita za výhodnú cenu
  • Na rôzne povrchy

Najlepšia vec pre akú som sa mohla rozhodnúť. Dlho som váhala a chcela kúpiť aj klasický mop ale nakoniec ma aj recenzie presvedčili a neľutujem. Je to bomba. Cena určite zodpovedá kvalite.

Overený zákazník lidl.sk tiborkk

Pridané: 11. augusta 2023

Zakúpený v lidl.sk

• malý, skladný, dobrá cena, použitie doma aj v garáži
Leifheit 11910

Leifheit 11910

Overený zákazník Nejlevnější zboží.sk Zdenka

Pridané: 10. augusta 2023

Zakúpený v Nejlevnější zboží.sk

Je to už tretí kus, ktorý som objednala,dva kusy ako chcený darček po skúsenosti u nás doma.Jednoduchý a hlavne praktický

Overený zákazník lidl.sk Jozef

Pridané: 6. augusta 2023

Zakúpený v lidl.sk

• Vyrobok splna vsetky moje ocakavania.Rychle uvedenie do prevadzky,dobry tlak pary,zakladne nastavce,plna spokojnost.
ETA Aquasim PRO 1265 90000

ETA Aquasim PRO 1265 90000

Overený zákazník ETA.sk Overený zákazník

Pridané: 4. augusta 2023

Zakúpený v ETA.sk

• Spokojnosť.

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Pridané: 2. augusta 2023

(naposledy upravené 27. augusta 2023)

Zakúpený v lidl.sk

Ešte som nemala čas ho vyskúšať snáď až bude menej horúco a nie trraz ešte používať horkú paru

Polti VAPORETTO Pro 85

Polti VAPORETTO Pro 85

Overený zákazník Emahome.sk Overený zákazník

Pridané: 26. júla 2023

(naposledy upravené 26. júla 2023)

Zakúpený v Emahome.sk

• Nakoľko nebol priložený návod na obsluhu v slovenčine nemôžem zakúpený produkt plnohodnotne využívať.
ESPERANZA EHI 008

ESPERANZA EHI 008

Overený zákazník www.vyvado.sk Lienka

Pridané: 26. júla 2023

Zakúpený v www.vyvado.sk

• Veľmi šikovný pomocník na vyrovnanie pokrčeného oblečenia ,či už doma,alebo niekde na dovolenke.
Kärcher SC 3 EasyFix 1.513-110.0

Kärcher SC 3 EasyFix 1.513-110.0

Overený zákazník TPD.sk Overený zákazník

Pridané: 18. júla 2023

Zakúpený v TPD.sk

• Pokazený plavák už od výroby
  • Popálil má pri používaní kvôli závade keď začala unikať para odvšadiaľ

Katastrofa, prvý prišiel a stále svietila kontrolka vody, napísali mi že závada sa neprejavila no podľa mňa mi vymenili nový kus, 3x som s ním umyla podlahu a v rukách sa mi pokazila pištoľ ktorá začal púšťať paru všade a tým mi popálila ruku, skôr než son to stihla pustiť. Som zvedavá či mi vrátia preniaze pri reklamácii. Tentokrát nemôžu napísať že sa závada neprejavila nakoľko mám aj video ako para uniká všade. Celé zle.

ROWENTA RY 8561 WH

ROWENTA RY 8561 WH

Overený zákazník roboticky-vysavac.sk Overený zákazník

Pridané: 18. júla 2023

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• kvalitný produkt prijatelná cena

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25