Najnovšie recenzie zo sekcie Parné čističe

Overený zákazník ROVUS Zuzana

Pridané: 11. septembra 2020

Zakúpený v ROVUS

Dobry den prajem, dovolim si ohodnotit reklamu a marketing tohto produktu na zaklade mojich skusenosti (nechce sa mi pisat vyhody a nevyhody a "odporucam" berte s rezervou v zavislosti od napisaneho) :

1.Super-rýchle zohrievanie len za pár sekúnd. S parným mopom Rovus Nano môžete pokojne zabudnúť na dlhé zohrievanie. Horúca Nano para je pripravená za menej ako 10 sekúnd.
Nazor: naozaj para sa tvori rychlejsie ako pri mojom rucnom cistici Aquabello. Tam to trva minuty, tu je to za okamih.

2.Bezpečný na použitie aj na najjemnejších povrchoch
Vyspelá Nano technológia produkuje správne množstvo suchej pary, ktoré nezvlhčuje materiál a chráni podlahy pred nadmernou vlhkosťou a poškodením. Nádrž na vodu s kapacitou 220 ml zaručuje až 10 minút čistenia parou pred opätovným naplnením, pričom špeciálna návliečka na mop z mikrovlákna chráni podlahy a zaručuje ich odolnosť voči horúcej pare až do 125°C. Preto je parný mop vhodný na čistenie aj tých najcitlivejších povrchov, ako sú:
• Drevo

Kachličky

Koberce

Laminát

Nazor: kachlicky a koberce OK, ale lakovane drevo absolutne nie! Znici vam to lak a ostane to nielen matne , ale aj cele cmuhove, pretoze aj fotka s viacerymi tryskami klame. Zariadenie ma len jednu trysku v strede a v podstate ten textil tam sluzi iba na to , aby ste nedostali celu davku vody (ano, vody) na jedno miesto. A v tom strede to robi cmuhy/pasy najviac. Bolo by zaujimave si precitat, co robi ta para s lesklymi dlazbami. Ja mam matnu dlazbu, tak to neviem zistit, ale tu je to mozno OK.

3.Ľahký a jednoducho manévrovateľný
Parný mop Rovus vám pomôže dosiahnuť skvelé výsledky pri čistení vďaka jeho manévrovateľnosti a kontrole. Špeciálne navrhnutá čistiaca hlava sa jednoducho dostane aj do užších priestorov pod nábytkom alebo do kútov, a vďaka teleskopickej tyči a polstrovanej rukoväti, ktorá zmierňuje záťaž na ruku a zápästie, bude upratovanie hračkou.
Nazor: je lahky a konstrukcia dostatocne odolna. Niekto pisal, ze slaba, ale ucelom tu nie je sa o to opierat . Ale ta manevrovatelnost je slaba, pretoze klb sa neotaca doprava a dolava, iba v kolmo smere. A potom je otazne, ci budete vediet tahat hladko po inom ako hladkom povrchu. Napriklad na koberci sa to uz pri mensom uhle taha neprakticky a hlavica sa vpredu uz zdviha. A na tom klzaku je to vlastne iba polozene, ziadne "zacvakavatko" na ten klzak tam nie je.
Co je to „polstrovana“ rukovat? To evokuje potiahnutie latkou..., takze bud zly preklad alebo jednoducho hlupost, pretoze je umelohmotna. Teleskop pre mna dostatocny (mam 170 cm), pre vyssie postavy (190-200 cm) mozno uz problem.

ETA Aquasim PRO 1265 90000

ETA Aquasim PRO 1265 90000

Overený zákazník TIBI ELEKTRO liber

Pridané: 4. septembra 2020

Zakúpený v TIBI ELEKTRO

Splnil to čo som očakával.

Kärcher SC 4 EasyFix 1.512-450.0

Kärcher SC 4 EasyFix 1.512-450.0

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk Ján

Pridané: 3. septembra 2020

Zakúpený v AkcioveNaradie.sk

• Rýchle nahriatie
  • Bohaté príslušenstvo

Menšia nádoba na vodu, ale toto nie je výslovné negatívum :)

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 1. septembra 2020

Zakúpený v Andrea Shop

• Krásne vyčistil parkety
HOOVER CAN1700R 011

HOOVER CAN1700R 011

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 26. augusta 2020

V žiadnom prípade neodporúčam, aspoň na základe mojich skúseností.hneď v ten deň, keď mi prišiel, vyskúšala som o, montáž pomerne jednoduchá, len inštrukcie na použitie nedostatočné. Pri bližšom čítaní rád a pokynov som sa dozvedela, že nevodný na koberce, na sedačky aj na laminátové podlahy. Vodný len na tvrdé povrchy, dlažbu, kameň a pod. Takže do domácnosti nepoužiteľný a na to, aby som s ním umývala schody, za to mi to nestojí.Možno iný typ bude vhodnejší, mňa momentálne prešla chuť púšťať sa do podobného obchodu.

Overený zákazník TV Products Mária

Pridané: 22. augusta 2020

Zakúpený v TV Products

Mop bol kupovaný rodičom , sú s ním maximálne spokojný .

Overený zákazník lidl.sk CiBO

Leifheit 11910

Overený zákazník leifheit-shop.sk Atka007

Pridané: 17. augusta 2020

Zakúpený v leifheit-shop.sk

Maximálna spokojnosť. Mop sa rýchlo poskladá, nádržka na vodu má veľký otvor, čo je výhoda, nemusím sa trápiť či sa trafím a veľa nerozlejem. Po spustení sa nahrieva pár sekúnd a môže sa s ním pracovať. Nastavenie pary je otočným kolieskom , ale mám to v strede, keďže nepotrebujem "premočiť" podlahu. Pri dlhom upratovaní je to záťaž na ruku, keďže mop plus voda niečo vážia. Mop naplnil očakávania, je za rozumnú cenu, dúfam, že bude fungovať čo najdlhšie.

Overený zákazník ROVUS spokojnýzakazník

Pridané: 15. augusta 2020

Zakúpený v ROVUS

produkt je vhodný len na malé miestnosti, ma malú nádobu na vodu a krátku elek. šnúru

Vileda Steam XXL

• Veľký záber, bez šmuhy,

Overený zákazník leifheit-shop.sk LENKA

Pridané: 9. augusta 2020

• Naparuje
  • Prečistí vzduch hneď trochu parou
  • Šikovná mašinka

Nemám čo vytknúť, účel plní na 100%

Overený zákazník TV Products Overený zákazník

Pridané: 31. júla 2020

Zakúpený v TV Products

+veľká spokojnosť,čistí dôkladne,ľahko sa s ním pracuje,bez chémie

Sencor SSC 3001YL

Sencor SSC 3001YL

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Pridané: 27. júla 2020

Zakúpený v 4home.sk

• Dho sa dá naparovat nečisti to ako ukazuje ale celkom dobre
  • Škoda že sa nedá aj žehliť

Overený zákazník ROVUS Overený zákazník

Pridané: 27. júla 2020

Zakúpený v ROVUS

na tento parny mop som sa velmi tesila a som velmi velmi sklamana a ešte aj rodinny prislušnici mi povedali že čo som to za blbost kupila.,ale k veci mop vraciam spet a požadujem vratenie penazi nakolko je mi na nič nerobi to čo preferukete nechava za sebou doslova mlačky vody ..to ma bit nano para? a velke šmuhy myslela som si že niečo robim zle ale suseda ho ma a ten ide perfekt ..ako som zistila mlaky robi preto lebo vyhrevne teleso pracuje prerušovane .,nakolko som si ho kupila z dochodku čo ma dost zatazilo prosim rusim zmluvu a € chcem poslat spet prosim kontaktujte ma 0944130530

Bissell 2635J

Bissell 2635J

Overený zákazník sk.ab-com.cz Overený zákazník

Pridané: 21. júla 2020

Zakúpený v sk.ab-com.cz

• tlak
  • váha

Účelovo som hľadala parný čistič s vyšším tlakom a tento má 4,5 barov! Reaguje rýchlo, čistí vynikajúco, ani som nevedela, že mám doma takú skrytú špinu. Som spokojná, doporučujem, aj keď cena je trochu vyššia. Ale dúfam, že som kúpila kvalitu.
Na moju ruku je trochu ťažký, má 1,5 kg, ale to možno všetky, neviem posúdiť, je to môj prvý parný čistič.

Overený zákazník lidl.sk Medo

Pridané: 21. júla 2020

rozumná cena

Overený zákazník leifheit-shop.sk Ritchie

Pridané: 17. júla 2020

• Pekný dizajn, kvalitný produkt. Funguje bez problémov
  • Zatiaľ nič.

Pekný dizajn, kvalitný produkt.

Overený zákazník lidl.sk Gabriela

Pridané: 10. júla 2020

Je super spokojna som

Rowenta Steam Power Extreme Brush RY6555WH

Rowenta Steam Power Extreme Brush RY6555WH

Overený zákazník OKAY.sk Janka

Pridané: 9. júla 2020

Zakúpený v OKAY.sk

• Super čistá podlaha bez čmúh

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25